logowww.tureckoreality.sk
Zatvoriť okno | Vytlačiť okno
ID: 1453 Arrow Moderné bývanie v tichej oblasti pri pláži
Popis

Moderné apartmány v tichej oblasti Kestel východne od centra Alanye. Kvalitné bývanie blízko pláže v garzónkach a apartmánoch s 1 alebo 2 samostatnými spálňami a obývacou izbou s kuchyňou. Výmera apartmánov od 45m2 - 225m2. V komlexe sú taktiež na predaj dvojpodlažné mezonety s 3 alebo 4 spálňami pre náročných klientov. 

 Komplex tvorí 10 budov so 4 poschodiami. Vďaka nízkemu počtu podlaží komplex nevytvára dojem "panelákov". Apartmány sú len 300m od piesočnej pláže a 5km od centra Alanye. Sú výbornou voľbou pre tých, ktorý chcú tráviť svoju dovolenku v Turecku v pokojnom a tichom prostredí. 

Apartmány majú v komplexe vlastný vonkajší a krytý bazén, detský bazén s tobogánom, bowling, parnú saunu, suchú saunu, turecké kúpele, masáže, fitnes centrum, športové ihrisko, biliard, stolný tenis, detské ihrisko, PlayStation hracie konzoly, bezdrôtový internet v spoločných priestoroch, záhradný altánok s grilom, centrálny TV satelit so zahraničnými programami a kaderníka. 

Komplex je ohradený, má strážený vstup bezpečnostnou službou, výťah v každej budove, záhradníka a domovníka. Apartmány sú momentálne vo výstavbe a kolaudované by mali byť koncom mája 2015. 

LOKALITA:

Oblasť Kestel je jednou z najvychytenejších oblastí za posledných pár rokov. Výstavba v oblasti nepresahuje 5 poschodí. Oblasť ponúka dojem života na vidieku, napriek tomu je centrum mesta dostupné jednoducho pravidelnou hromadnou dopravou z hlavnej cesty. Okolie komplexu sú zelené plochy a novostavby, pláž je len 300m od apartmánov. 

Vzdialenosť od pláže                     300m
Vzdialenosť od centra 5km
Vzdialenosť od obchodu  200m
Vzdialenosť od letiska 32 / 133km
Údaje o nehnuteľnosti
Kategória
Apartmány
Typ
Na predaj
Obytná plocha
60,00 m²
Izby
2
Spálne
1
WC/Kúpeľňa
1.00
Rok výstavby
2015
Balkón / Terasa
:Áno
Vonkajší bazén
:Áno
Krytý bazén
:Áno
Aquapark
:Áno
Sauna
:Áno
Parná sauna
:Áno
Turecké kúpele
:Áno
Masáže
:Áno
Śportové ihrisko
:Áno
Detské ihrisko
:Áno
Bowling
:Áno
Gril
:Áno
Bezpečnostná služba
:Áno
Fitnes centrum
:Áno
Kaderník
:Áno
Herňa
:Áno
Parkovisko
:Áno
Klimatizácia
:Áno
TV - Sat
:Áno
Kuchynská linka
:Áno
Zariadená kúpeľňa
:Áno
Bezpečnostné dvere
:Áno
Video vrátnik
:Áno
Blízko mora
:Áno
Cena
43.000 €/Cena od
 
Map
Mesto
Alanya
Oblasť
Kestel
Krajina
Turecko
 
 
QRCode
Oskenujte so svojím smartfónom a zoberte si informáciu o nehnuteľnosti so sebou
 
Tureckoreality s.r.o.
IČO: 46 742 115 | Tel. SVK: +421 (0)915 691 556 | Tel. TR: +90 532 131 0170 | Email: info@tureckoreality.sk | Skype: gabriela.uslu